Dynafit TLT 6 Dynafit CR

Dynafit TLT 6 Dynafit CR
Marka: Dynafit
Kod marki: skitour
Dostępność: 1
Cena: 2,099.90zł 1,429.00zł

Dostępne opcje


* Rozmiar buta MP:

Ilość:  
   - LUB -   

Dynafit TLT6 Mountain CR w nowym, niebieskim wydaniu! Absolutnie bestsellerowa pozycja pośród butów skiturowych. Swą popularność zawdzięczają lekkości, wygodzie i dużym możliwościom dopasowania. Doskonałe zarówno dla osób zaawansowanych jak i tych dopiero rozpoczynających swą przygodę z “fokami”.

Seria butów skitourowych Dynafit TLT 6 to najnowsze wcielenie koncepcji Tour Lite Tech. Ustalają nowe standardy jeśli chodzi o lekkość oraz właściwości użytkowe. Buty te stworzono do pokonywania długich dystansów pod górę, a następnie w pełni kontrolowanego zjazdu, nawet w trudnych warunkach. Buty te sprawdzą się również podczas ekspedycji w wysokich górach pozwalając na wspinaczkę w lodzie, czy skale. Seria TLT to jedne z najbardziej wszechstronnych modeli dostępnych na rynku, a dzięki nowej wkładce zapewniają lepszą termikę i komfort.

Dynafit TLT6 Mountain CR to zaawansowany i bardzo wszechstronny model, który można łatwo dopasować do potrzeb. Świetnie nadaje się dla zaawansowanych miłośników skituringu, treningu, a także wypraw z elementami wspinaczki. Sztywność buta można łatwo dostosować w zależności od potrzeb. Wysoki flex index można uzyskać dzięki zastosowaniu czarnych języków, natomiast dla uzyskania wyjątkowo elastycznego, niższego buta, możliwe jest zupełne wyjęcie języków usztywniających.

Buty wyposażono w nowy system klamer Ultra Lock System 2.0. Dzięki niemu zminimalizowano ryzyko ucisków po bokach buta oraz ułatwiono zmianę pomiędzy trybami chodzenie-zjazd (ski-walk). Model charakteryzuje się niewielką długością co przekłada się na niebywałą zwinność i łatwość chodzenia oraz wspinaczki. Ponadto buty świetnie współpracują z rakami.

Kopyto na którym wykonywany jest but TLT6 pozwala uzyskać większy komfort w przedniej części stopy, przy jednoczesnym utrzymaniu fantastycznych właściwości na zjazdach. Przy klamrach zastosowano zabezpieczenie, mające wykluczyć niepożądane wypięcie się linki klamry, kiedy nie jest w pełni napięta. Gwarantuje to pewność zapięcia na każdym podejściu. Górny pasek

Buty skiturowe Dynafit TLT6 Mountain CR zostały wyposażone w świetną podeszwę Claw. Jej przednia i tylna strefa zostały wykończone przyczepną i trwałą gumą, której zalety można szczególnie docenić podczas wspinaczki.

Najważniejsze cechy:

  • Skorupa wykonana z materiału Pebax®;
  • Cholewka/ spojler wykonane z materiału Grilamid / Pebax®;
  • System klamer Ultra Lock System 2.0;
  • Opatentowany system Quick Step-In zapewnia jeszcze szybsze wpinanie w wiązania Dynafit;
  • Ruchomość cholewki 60º;
  • Pochylenie cholewki 15º-18º oraz tryb chodzenia;
  • Pasek Ultra Locka Strap z klamrą pozwala na optymalne dopasowanie buta podczas zjazdu;
  • Podeszwa Claw;
  • Wewnętrzny botek Custom Ready z nowego tworzywa zapewnia nawet 10 cio krotną możliwość wygrzania;
Powered By 3D Studio Production
KoenigSerwis; Al. Hallera 39; 53-325 Wrocław © 2020