Scarpa Avant do wypożyczenia- cena za dobę

Marka: Scarpa
Kod marki: wypożyczalnia
Dostępność: 5
Cena: 25.00zł

Dostępne opcje


* Rozmiar buta MP:

Ilość:  
   - LUB -   

Buty skiturowe do lekkiej turystyki górskiej. Idealny model dla początkujacych narciarzy i niedzielnych turystów. - waga: 3490g dla rozm. 42
- trzy klamry z taśmą Velcro
- skorupa z wytrzymałego materiału Pebax
- nachylenie: 16 - 19 stopni
- podeszwa: Touring Scarpa - Vibram
- botek: Cordura 10211
- regulacja sztywności: przełącznik walk - ski
 

MATERIAŁ:
asoloVibram to syntetyczna podeszwa opracowana przez słynnego włoskiego producenta Vitale Bramaniego - nazwa produktu pochodzi od jego imienia i nazwiska. Historia podeszwy zaczęła się od powrotu Bramaniego z tragicznie zakończonej ekspedycji w 1935 roku - w włoskich Alpach pozostało jego pięciu kolegów wspinaczy. Jedną z głównych przyczyn wypadku były używane wówczas podkute buty, które ześlizgiwały się w mikstowym terenie. W 1937 roku z pomocą firmy oponiarskiej Pirelli, Bramani wypuścił na rynek pierwsze podeszwy swojego pomysłu. Do dziś Vibram cieszy się wysokim uznaniem wśród wspinaczy, alpinistów i turystów górskich. Ciągle jest najczęściej używaną podeszwą na świecie.

scarpaPebax to bardzo lekkie a jednocześnie wytrzymałe, giętkie i odporne na uszkodzenia mechaniczne tworzywo, nie zmieniające swoich właściwości w ujemnych temperaturach, stosowane między innymi do budowy butów skitourowych.

 

 

Tagi:
Powered By 3D Studio Production
KoenigSerwis; Al. Hallera 39; 53-325 Wrocław © 2019