Dynafit TLT Superlite 150

Dynafit TLT Superlite 150
Marka: Dynafit
Kod marki: skitour
Dostępność: 2
Cena: 2,499.90zł
Ilość:  
   - LUB -   

48855 Superlite 150 Binding

 

 
Wszechstronne, lekkie i zainspirowanie zawodniczymi modelami wiązanie do szybkiego skitouringu.
AbstractNajlżejsze wiązanie speedtourowe zainspirowane zawodniczymi modelami. Siła wypięcia regulowana w zakresie (Mz) 4-13, 4 podpiętki i w 100% aluminiowa konstrukcja. Skistopery i wymienne U-springs dostępne jako osobne produkty.
150 g wagi, w 100% aluminiowa konstrukcja i zakres regulacji siły wypięcia (MZ) 4-13 sprawiają, że Superlite 150 to najlepsza propozycja dla entuzjastów szybkiego skitouringu.

Po raz pierwszy potrzeby zawodników i amatorów klasycznego skitouringu spełni jeden produkt z powodzeniem łączący to, co najważniejsze w obu światach. Siła wypięcia bocznego podlega regulacji w szerokim zakresie 4-13, co stanowi unikalną na rynku cechę i czyni model wyjątkowo uniwersalnym. Dodatkowo do wiązania zamontować można skistopery (dostępne są jako osobny produkt).

Ważący jedyne 150 g i wykonany w 100% z aluminium model Superlite 150 z szerokim rozstawem śrub zachwyca responsywnością w trakcie zjazdów i mnogością opcji na podejściach: model oferuje czterostopniowy system podparcia, którego można używać w układzie zawodniczym (bez skistopera) lub tourowym (ze skistoperem). Szybkie i lekkie podejścia oraz dynamiczne zjazdy – Superlite z powodzeniem będzie towarzyszyć ci od pierwszej do ostatniej sekundy.

Siła wypięcia bocznego podlega regulacji w szerokim zakresie 4-13 DIN. Wypięcie pionowe jest stałe, ale może zostać zmodyfikowane za pomocą wymiennej U-kształtnej sprężyny dostępnej jako osobny produkt. Model pozwala także na montaż opcjonalnej płytki regulacyjnej umożliwiającej przesunięcie tylnego modułu o 20 mm, dzięki czemu wiązanie doskonale dopasuje się do różnych rozmiarów podeszwy. Superlite 150 można używać także z harszlami.

Podobnie jak inne wiązania DYNAFIT również Superlite 150 zostało opracowane i wyprodukowane w Niemczech. Model objęty jest gwarancją Lifetime Guarantee.

Superlite 150 – połączenie tego, co najlepsze ze świata zawodów i klasycznego skitouringu.
Product StateCarry Over
Age groupAdult
PŁEĆUnisex
Activities
 
Race
Level 1
Speed
Level 5
Tour
Level 1
Free
Level 0
Product features
 
Lightweight
Optimized power transmission
Adaptable front release
Full metal heel piece
Optional Adjustment Plate
Binding Specifications
 
Waga150g
Lock TypeManual
Materials
 
Forged Aluminium
High Tech Synthetic
Stainless steel
Awards
ISPO Award 20 Winner
LIFETIME GUARANTEE
CSR
Made in Germany

 

Powered By 3D Studio Production
KoenigSerwis; ul. Powstańców Śląskich 209a; 53-140 Wrocław © 2023