wkładki pod stopę SIDAS

 

 

Jako jedyni na Dolnym Śląsku mamy najnowocześniejsze urządzenia renomowanej firmy SIDAS® do formowania na gorąco wkładek ortopedycznych :
  • do butów narciarskich
  • do butów rowerowych
  • do butów do tenisa
  • do butów do biegania
  • do butów do gry w golfa
  • do codziennego użytkowania nie związanego ze sportem

Mamy ponad siedmioletnie doświadczenie w robieniu wkładek SIDAS® ale jednocześnie każdego roku uczestniczymy w szkoleniach i seminariach aby podnosić swoje kwalifikacje. Wyrafinowane technologie dopasowania sprzętu sportowego to nasza pasja dlatego zawsze oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Indywidualnie dopasowane wkładki do butów proponujemy nie tylko osobom z wysokim podbiciem, czy płaskostopiem, ale wszystkim ceniącym sobie wygodę użytkowania butów i osiągi w sportach.
W przypadku butów narciarskich wkładka poprawia precyzje sterowania nartą. Dokładne odwzorowanie spodu stopy przez wkładkę powoduje, ze nacisk poprzez but na nartę odbywa się całą powierzchnią stopy równomiernie, a nie jedynie w trzech punktach podparcia: guzie kości piętowej, główce 1-szej kości śródstopia, guzowatości 5-tej kości śródstopia. Powierzchnia jaką Państwa stopa przylega do podłoża widoczna
jest wyraźnie podczas badania na podoskopie - badanie to wykonujemy bezpłatnie. Po dokładnym obmiarze stopy oraz wspomnianym badaniu, stają Państwo na specjalnej poduszce silikonowej. Następnie pompa próżniowa wyciąga z niej powietrze w efekcie tworząc idealne odwzorowanie spodu stopy. Tworzywo wkładek idealnie dwustronnie dopasowuje się do formy (poduszki silikonowej) oraz spodu stopy. Wyprofilowane, schłodzone wkładki wyjmujemy z formy, przycinamy ostatecznie do rozmiaru stopy i ewentualnie szlifujemy. Następnie umieszczamy w bucie wewnętrznym buta narciarskiego na miejsce dotychczasowej niewygodnej wkładki fabrycznej.
Wkładki SKI CUSTOM SIDAS® to wygoda użytkowania butów narciarskich i ulga dla narciarzy nie tylko tych cierpiących na schorzenia stóp i wady postawy.
U osób z płaskostopiem lub bardzo wysokim podbiciem jazda na nartach powoduje nieznośny ból stóp. Dla nich indywidualnie dopasowana wkładka to konieczność.
Wkładki SIDAS® to rozwiązanie adresowane do osób uprawiających wszystkie rodzaje sportów. Oprócz wersji narciarskiej dysponujemy specjalnymi produktami dla biegaczy, tenisistów, rowerzystów.
Mamy też w ofercie doskonały produkt przeznaczony do codziennego użytkowania nie związanego ze sportem.
Prawidłowe podparcie dla stóp to prawidłowa praca całego szkieletu kostnego człowieka.
 

 

Brak produktów w tej kategorii.
Powered By 3D Studio Production
KoenigSerwis; ul. Powstańców Śląskich 209a; 53-140 Wrocław © 2024