Dopasowywanie butów

A JEŚLI TWOJE BUTY NARCIARSKIE CISNĄ...

Pragniemy poinformować, że zamieniliśmy przestarzałą maszynę Ultracam na nowoczesne i posiadające większe możliwości urządzenia marki SIDAS® do odbarczania (dopasowywania skorup) butów narciarskich. Urządzenia pozwalają dopasować skorupę buta do anatomicznych właściwości budowy stopy narciarza i tym samym zapewnić mu komfort.

Każdy, kto jeździ na nartach wie, że zadaniem butów narciarskich jest trzymanie nóg podczas jazdy i wierne przekazywanie ruchu nóg na narty. Aby to zapewnić buty narciarskie zbudowane są z twardych plastikowych skorup. Niestety skorupa buta najczęściej nie jest dopasowana do indywidualnej anatomii stopy narciarza. Jeśli dodamy do tego bardzo powszechne problemy ze stopami takie jak: halluxy, płaskostopie piątej kości śródstopia i wszelkie narośle, potrzeba indywidualizacji skorupy staje się oczywista, a często jest jedynym rozwiązaniem pozwalającym na dalsze uprawianie narciarstwa.

Tak więc za pomocą urządzeń firmy SIDAS® możemy zlikwidować ucisk w kostce, śródstopiu lub okolicach pięty odbarczając w tych miejscach but, a dzięki temu pozwalamy zapomnieć o bólu i niewygodzie, i skoncentrować się na przyjemności jaką daje nam narciarstwo. Usługa polega na zmianie kształtu buta i może doprowadzić do odbarwień i zmiany powierzchniowej struktury plastiku (nie wpływa to na zmianę walorów użytkowych buta).

Jeśli twój but jest zbyt luźny i nie trzyma nogi też umiemy sobie z tym poradzić- zgłoś się do nas z tym problemem.

 

Brak produktów w tej kategorii.
Powered By 3D Studio Production
KoenigSerwis; ul. Powstańców Śląskich 209a; 53-140 Wrocław © 2023