Dynafit TLT Radical

Dynafit TLT Radical
Marka: Dynafit
Kod marki: skitour
Dostępność: 1
Cena: 1,899.90zł 1,149.90zł

Dostępne opcje


* Rozmiar buta MP:

Ilość:  
   - LUB -   

Buty skiturowe Dynafit Radical to wszechstronny model z czterema klamrami, który dobrze sprawdza się zarówno na podejściu, jak i w czasie zjazdu. Przygotowany z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych narciarzach, zapewnia niezbędną wygodę i precyzję prowadzenia nart.

Udana kontynuacja jednego z podstawowych butów narciarskich w kolekcji marki Dynafit, która jest z chęcią wybierana przez początkujących miłośników tego sportu. Zastosowanie czterech solidnych klamer, dobrze trzymających nogę, spodoba się wszystkim osobom stawiającym pierwsze kroki w skitouringu i przywykłych do cięższych butów zjazdowych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów udało się utrzymać wagę butów na umiarkowanym poziomie, przez co całość nie ciąży na podejściach.

Buty skiturowe Dynafit Radical cechują się wysoką wytrzymałością. Wynika ona z tego, iż skorupę i cholewkę wykonano z mocnego poliuretanu. Odpowiednie dopasowanie na zjazdach zapewniają 4 klamry, którymi można precyzyjnie dopiąć buty. Wykonano je z lekkiego materiału, co pozwoliło ograniczyć wagę do minimum. Specjalne zaczepy pozwalają zamocować rozpięte klamry aby nie przeszkadzały podczas wchodzenia na szczyt. Charakterystyczne dla tego modelu jest takie ukształtowanie dolnej części skorupy, że buty mogą być wykorzystywane zarówno w wiązaniach marki Dynafit, jak i w innych standardowych wiązaniach skitourowych.

Wewnątrz modelu Dynafit Radical znajduje się wygodny botek wewnętrzny Custom Ready. Gwarantuje on wygodę już od pierwszych kroków, a ponadto zapewnia wysoki komfort termiczny, umożliwiając spędzenie na stoku długich godzin.

Zastosowany system Motion Lock System pozwala na błyskawiczną zmianę ustawienia z podchodzenia na zjazd. Dodatkowo w górnym pasku zastosowano Ultra Lock Strap, czyli rozwiązanie umożliwiające jego błyskawiczne rozpięcie nawet w rękawiczkach.

Buty skiturowe Dynafit Radical wyposażono w świetnie sprawdzającą się podeszwę Pomoca Climb. Zastosowana mieszanka gumy oraz kształt bieżnika zostały przygotowane specjalnie z myślą o butach skiturowych, w których sprawują się znakomicie, zarówno w czasie podchodzenia, jak i zjazdu.

Dynafit Radical najważniejsze cechy:

  • Skorupa oraz cholewka i spojler wykonane z wytrzymałego poliuretanu;
  • Opatentowany system Quick Step-In zapewnia jeszcze szybsze i bardziej precyzyjne wpinanie w wiązania Dynafit;
  • Ruchomość cholewki 60º;
  • Pochylenie cholewki 15º-21º oraz tryb chodzenia;
  • Podeszwa Pomoca Climb;
  • Botek wewnętrzny Custom Ready;

Buty kompatybilne z wiązaniami Dynafit Quick Step In oraz standardowymi wiązaniami skitourowymi.

Tryb chodzenia zapewnia cholewce bardzo dużą ruchomość.
Motion Lock System – wygodny w obsłudze, opatentowany system pozwalający na błyskawiczne przełączanie pomiędzy trybem chodzenia oraz trybem do zjazdu (możliwe 2 ustawienia: 15º oraz 21º).
Ultra Lock Strap to pasek umożliwiający optymalne dopięcie buta i pełna kontrolę nad nartami. Zastosowany system pozwala na jego błyskawiczne rozpięcie.

 

Powered By 3D Studio Production
KoenigSerwis; ul. Powstańców Śląskich 209a; 53-140 Wrocław © 2023