Dynafit Hoji Pro Tour

 Dynafit Hoji Pro Tour
Marka: Dynafit
Kod marki: skitour
Dostępność: 2
Cena: 2,999.90zł 2,099.93zł

Dostępne opcje


* Rozmiar buta MP:

Ilość:  
   - LUB -   

  Speed up - kick down! Najbardziej innowacyjny but skitourowy na rynku będący połączeniem wysokiej klasy materiałów i nowoczesnych technologii: niezwykle efektywny podczas podejść i zachwycający podczas zjazdów.

61803 HOJI PRO TOUR
Powiedzenie „nie można mieć wszystkiego” właśnie przechodzi do historii. Nowy HOJI PRO TOUR nie uznaje kompromisów. Nowy rewolucyjny but skitourowy od Dynafit z łatwością zmienia się z lekkiego, skutecznego i dającego pełną swobodę ruchu wspinacza w doświadczonego zjazdowca zachwycającego swoją sztywnością i optymalną transmisją energii. 55-stopniowa rotacja mankietu umożliwia naturalny, oszczędzający energię ruch nawet w bardzo stromym terenie, a znany i sprawdzony Speed Nose to ulepszony czubek buta i przesunięty punkt obrotowy dla lepszej zwrotności. Dzięki 103,5 mm szerokości u nasady palców, Ultra Lock Strap i trzem klamrom stopa przez cały czas pozostaje w optymalnej pozycji pozwalającej na precyzyjną jazdę w wymagającym stromym terenie. Lewarek z tyłu (Hoji Lock System – postępowanie patentowe w toku) umożliwia natomiast szybką zmianę pomiędzy trybami Uphill i Downhill za pomocą jednego prostego ruchu. Inteligentny kablowy system integruje mechanizm z górną klamrą i Ultra Lock Strap, dzięki czemu w celu zmiany trybu na zjazdowy wystarczy jedynie opuścić ramię z tyłu buta, co doprowadza do zablokowania go pod kątem 11 stopni i przygotowuje na konfrontację z nawet najbardziej agresywnym terenem. Dodatkową zaletą modelu jest jego kompatybilność z innowacyjnymi rakami Cramp-In.
USP1) VERSATILE PERFORMANCE: balance between up & down hill 2) INTUITIVE, USER FRIENDLY, EFFICIENT, PRACTICAL AND RELIABLE boot 3) COMFORT: first fitting and endurance comfort
Product State New Product
PŁEĆMężczyźni
Waga1450gr
Forward Lean11° + Release for Walking
Boot soleFormula Pomoca Climb
Cuff rotation55°
Boot-Binding SystemMaster Step
LinerCustom Plus
Product SegmentationIconic
Activities
 
Race
Level 0
Speed
Level 0
Tour
Level 5
Free
Level 4
Alpine Running
Level 0
Speed Mountaineering
Level 0
Features
Hoji Lock
Progressive forward flex
V-shape tongue
Cramp-in system
Safety lock buckles
Microregulation for precise adjustment
Materials
 
Boot Shell
  • Grilamid®
Boot Cuff
  • Grilamid®
Boot Spoiler
  • Grilamid®
Awards
ISPO GoldWinner 2018
Backcountry Editor Choice 2019
FREESKIER Best of Show Award 2019
GEARJUNKIE Best in Show Award 2019
SKI Magazine Show Stopper Award 2019
Backpacker Magazine - Editors Choice award 2019
Ski Magazine Official Selection

 

Powered By 3D Studio Production
KoenigSerwis; ul. Powstańców Śląskich 209a; 53-140 Wrocław © 2023