Dynafit Radical Pro Women Boot

 Dynafit Radical Pro Women Boot
Marka: Dynafit
Kod marki: skitour
Dostępność: 5
Cena: 2,999.90zł 2,399.92zł

Dostępne opcje


* Rozmiar buta MP:

Ilość:  
   - LUB -   
Idealnie wszechstronny but do bezkompromisowego skitouringu.

61915 Radical Pro Ski Touring Boots Women

Abstract
Damski but skitourowy Radical Pro z rewolucyjnym systemem Hoji Lock imponuje wszechstronnością i bezkompromisowymi właściwościami zarówno na podejściach, jak i podczas zjazdów.

Damska wersja buta Radical Pro wyposażona została w te same techniczne rozwiązania co model męski, posiada natomiast krój zaprojektowany specjalnie pod kątem kobiecej stopy. Model łączy w sobie pozornie sprzeczne światy swobodnego ruchu na podejściach i optymalnej sztywności tak niezbędnej w trakcie zjazdów. W trybie podejściowym cholewka i skorupa pracują niezależnie, by umożliwić skuteczną wspinaczką. 60-stopniowa rotacja cholewki nie ogranicza ruchu. Niska waga – zaledwie 1270 g – oraz elastyczna konstrukcja języka wykonana z dwóch zaawansowanych technologicznie tworzyw sztucznych zapewniają naturalny, efektywny ruch w stromym terenie. Nowy formowany termicznie botek (opcjonalny) idealnie dopasowując się do kształtu stopy oferuje stabilność i pełen komfort już podczas pierwszego użycia. W Radical Pro W od DYNAFIT jesteś odpowiednio przygotowana na długie wycieczki na skitourach z wymagającymi podejściami.

„Wystarczy jeden ruch”: dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu Hoji Lock Radical Pro W zmienia się na szczycie w solidnego zjazdowca gwarantującego wyjątkowe przełożenie siły na nartę. Inteligentny kablowy system integruje mechanizm z klamrami i Ultra Lock Strap, dzięki czemu w celu zmiany trybu na zjazdowy wystarczy jedynie opuścić ramię z tyłu buta, co doprowadza do zablokowania go pod kątem 11 stopni i przygotowuje na konfrontację z nawet najbardziej agresywnym terenem. Cholewka i skorupa tworzą wtedy jeden całkowicie spójny element. Jest to unikalne rozwiązanie na rynku pozwalające na precyzyjną i efektywną jazdę na najwyższym poziomie, czego normalnie oczekuje się od modeli typowo zjazdowych.

Ultra Lock Strap i trzy klamry z mikroregulacją to obietnica stabilnej pozycji stopy w bucie. To oraz progresywny flex 120 sprawiają, że but imponuje swoimi wszechstronnymi właściwościami zjazdowymi. Nowy Radical Pro W jest kompatybilny ze wszystkimi wiązaniami pinowymi, hybrydowymi i alpejskimi. Model produkowany jest w całości we Włoszech z wysokiej jakości tworzywa Grilamid.

Radical Pro W – Na podejścia czy do zjazdu? Teraz już nie musisz wybierać.
Product State New Product
Age groupAdult
PŁEĆKobiety
Waga1270gr (size 24)
Flex120
Last Width104mm
Forward Lean11° + Release for Walking
Boot solePomoca Climb (TOUR)
Cuff rotation60°
Closure SystemHOJI Lock
Boot-Binding SystemMaster Step
LinerRadical Pro Liner
Product SegmentationIconic
Activities
 
Tour
Level 5
Free
Level 4
Features
Hoji Lock
Progressive forward flex
Flex-Tongue
Lifetime Guarantee
Microregulation for precise adjustment
Safety lock buckles
Materials
 
Boot Shell
  • Grilamid®
Boot Cuff
  • Grilamid® loaded with glass fibers
CSR
 
Made in Italy
SEO
 
Meta TitleHOJI Pro Tour
US Sales Tax CodePC040400
Digital Convention Youtube Linkhttps://youtu.be/S7QQnI4ikdk

 

Powered By 3D Studio Production
KoenigSerwis; ul. Powstańców Śląskich 209a; 53-140 Wrocław © 2023