Dynafit TLT Speed Women Boot

Dynafit TLT Speed Women Boot
Marka: Dynafit
Kod marki: skitour
Dostępność: 5
Cena: 1,999.90zł 1,559.92zł

Dostępne opcje


* Rozmiar buta MP:

Ilość:  
   - LUB -   
Zachwycająco uniwersalny but do skitouringu na przygotowanych stokach i poza trasami.

61919 SPEED Ski Touring Boots Women

Abstract
Ważący zaledwie 950 g damski but do szybkiego skitouringu na przygotowanych stokach i poza trasami podnoszący efektywność na podejściach i stabilność podczas zjazdów.

Jego nazwa mówi sama za siebie: but zaprojektowany został na bazie popularnej serii butów DYNAFIT TLT i z uwzględnieniem jej niezwykle dopracowanych rozwiązań i właściwości: model oferuje wysoką jakość użytkowania w połączeniu z solidną konstrukcją, efektywnością i stabilnością. Dodatkowo imponuje minimalistycznym designem i łatwością obsługi. Sportowy krój i last o szerokości 99 mm zapewniają precyzyjne dopasowanie i stabilne trzymanie stopy wewnątrz buta, a tym samym optymalną kontrolę podczas jazdy. Prosty system Ultra Lock 2.0 umożliwia szybką regulację, zapinanie i odpinanie buta za pomocą jednej klamry, co pozwala ograniczyć czas potrzebny na zmianę trybów z podejściowego na zjazdowy.

Botek składa obietnicę pełnego komfortu, a przy tym jest bardzo lekki, by nie dodawać zbędnych gramów do całkowitej wagi buta. W połączeniu z 60-stopniową rotacją cholewki miękki język z tworzywa Pebax pozwala na większe zgięcie w przedniej części, co sprawia, że szybkim, dynamicznym podejściom towarzyszy jednocześnie pełna swoboda ruchu i kontrola. W trybie zjazdowym optymalnie sztywną cholewkę wykonaną z najwyższej jakości tworzywa Grilamid można łatwo i bezpiecznie zablokować można pod kątem 15 lub 18 stopni nachylenia. W podeszwie zastosowano mieszankę gumową POMOCA, której największą zaletą jest bez wątpienia odporność na zmiany temperatury, dzięki czemu zapewnia ona stałą przyczepność i stabilność kroku na twardych, oblodzonych nawierzchniach pokonywanych pieszo i podczas przenoszenia nart. Model wyprodukowany został we Włoszech.

Speed W – zachwycająco szybki i wszechstronny w każdym terenie.
Product State New Product
Age groupAdult
PŁEĆKobiety
Waga950(size 24)
Last Width103mm
Forward Lean15°-18° + Release for Walking
Boot solePomoca Climb (SPEED)
Cuff rotation60°
Closure SystemUltra Lock System 2.0
Boot-Binding SystemDynafit Quick-Step-In
LinerTLT Speedfit Liner
Activities
 
Speed
Level 4
Tour
Level 4
Features
Materials
 
Boot Shell
  • Grilamid®
Boot Cuff
  • Grilamid® loaded with glass fibers
CSR
 
Made in Italy
SEO
 
Meta TitleTLT Speedfit Boot
Meta DescriptionTLT Speedfit supports you on your onpiste tour day and night - with special light and comfortable liner

 

Tagi: Buty, DYNAFIT, TLT, Speed
Powered By 3D Studio Production
KoenigSerwis; ul. Powstańców Śląskich 209a; 53-140 Wrocław © 2023